Funkcjonowanie Domu Seniora+ wstecz

Kochani Seniorzy

14 grudnia 2020

W każdym roku o tej porze przychodzi przeżywać nam niezwykły, magiczny czas. Czas zadumy, wspominek, spotkań z rodziną, przyjaciółmi, dalszymi lub bliższymi krewnymi.

W taki też sposób chcieliśmy spędzić z Wami te przedświąteczne dni. Niestety nasze wspólne plany, w których ujęliśmy przygotowanie ozdób na choinkę, upieczenie pierników, zorganizowanie pachnącej wigilii z łamaniem się opłatkiem, śpiewem kolęd i uroczystym nastrojem, pokrzyżowało zamknięcie dziennego domu z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Ale wiedzcie – NIE ZAPOMNIELIŚMY O WAS!! Z utęsknieniem czekamy na Wasz powrót, chcemy znów usłyszeć Wasz śmiech, wzajemne przekomarzanie się, nie dające z niczym się porównać opowiadania.

Czas Adwentu i Bożego Narodzenia to czas cudów, nieustannej wiary i nadziei w lepszą przyszłość. Tych wzniosłych emocji nie może zabraknąć także w Waszych sercach, Nasi Kochani Seniorzy! Uwierzmy wszyscy, Wy i My, że będzie dobrze, pięknie i radośnie, że spotkamy się w Pustynnej Oazie, aby napić się kawy, porozmawiać, zaśpiewać, pożytecznie spędzić dzień. Wraz z wykonanym przez nas świątecznym stroikiem, pragniemy życzyć Wam szybkiego powrotu do Domu Seniora, bo to dla nas wszystkich najważniejsze. Oprócz tego zdrowia, spełnienia marzeń, pokonania wszelkich trudności związanych z chorobą lub samotnością.

Kochani, Błogosławionych Świąt oraz spokojnego nowego 2021 roku. Przekażcie, prosimy, te serdeczności swoim najbliższym i pamiętajcie, że czekamy na Was w Waszym Domu Seniora!

Ze świątecznymi pozdrowieniami Ola, Karolina, Ania, Kornelia, Wiola, Ania, Teresa, Leon i Joasia.
Do życzeń dołączają się także wszyscy pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach.

Skip to content