Kontakt

wstecz

Centrum Usług Społecznych w Kluczach


Centrum Usług Społecznych w Kluczach
ul. Zawierciańska 16, 32-310 Klucze

tel.: 32 642-84-67
tel.: 32 642-94-01
tel./fax: 32 642-93-07

e-mail: cus@gmina-klucze.pl
ePUAP: /opsklucze/skrytka

Godziny otwarcia Centrum:

pon. 7:30 – 15:30
wt. 7:30 – 15:30
śr. 7:30 – 15:30
czw. 7:30 – 17:30
pt. 7:30 – 15:30

Dyrektor

Kocjan Iwona

Dyrektor- p.o. Dyrektora

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 33
e-mail: i.kocjan@gmina-klucze.pl

Zespół organizowania usług społecznych

Kocjan Iwona

kierownik zespołu – organizator usług społecznych, (p.o. dyrektora)

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 33
e-mail: i.kocjan@gmina-klucze.pl

Krowicka Edyta

inspektor

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 53
e-mail: e.krowicka@gmina-klucze.pl

Walotek Anna

starszy specjalista pracy socjalnej, p.o. koordynatora indywidualnych planów usług społecznych

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 40
e-mail: a.walotek@gmina-klucze.pl

Murdzek Anna

koordynator indywidualnych planów usług społecznych

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 40
e-mail: a.murdzek@gmina-klucze.pl

Skubis Ewelina

inspektor

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 52
e-mail: e.skubis@gmina-klucze.pl

Wilk Olga

inspektor

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 52
e-mail: o.wilk@gmina-klucze.pl

pomoc administracyjna

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 53
e-mail: a.kurczek@gmina-klucze.pl

Zespół organizowania społeczności lokalnej

Rak Jarosław

kierownik zespołu – organizator społeczności lokalnej

tel. 32/642-85-08, wew. 70
e-mail: j.rak@gmina-klucze.pl

Strzałka Izabela

pomoc administracyjna

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 53
e-mail: i.strzalka@gmina-klucze.pl

Zespół ds. realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej

Sierka Katarzyna

kierownik zespołu – organizator pomocy społecznej

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 43
e-mail: k.sierka@gmina-klucze.pl

Dąbrowska Joanna

asystent rodziny

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 50
e-mail: j.dabrowska@gmina-klucze.pl

Dudzik Urszula

specjalista pracy socjalnej

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 43
e-mail: u.dudzik@gmina-klucze.pl

Jurczyk Teresa

specjalista pracy socjalnej

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 41
e-mail: t.jurczyk@gmina-klucze.pl

Kargól Zyta

specjalista pracy socjalnej

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 41
e-mail: z.kargol@gmina-klucze.pl

Knap Karolina

pracownik socjalny

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 44
e-mail: k.knap@gmina-klucze.pl

Łydka Ewelina

pracownik socjalny

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 42
e-mail: e.lydka@gmina-klucze.pl

Wawros Ewa

starszy pracownik socjalny

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 42
e-mail: e.wawros@gmina-klucze.pl

Barczyk Sylwia

psycholog

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 50
e-mail: s.barczyk@gmina-klucze.pl

Czeladzka Aleksandra

pracownik socjalny

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 44
e-mail: a.czeladzka@gmina-klucze.pl

Głąb Aleksandra

asystent rodziny

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 50
e-mail: a.glab@gmina-klucze.pl

Mucha Agnieszka

pracownik socjalny

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 42
e-mail: a.mucha@gmina-klucze.pl

Zespół ds. administracji i świadczeń

Mędrek Anna

kierownik zespołu

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 45
e-mail: a.medrek@gmina-klucze.pl

Nocoń Łukasz

kierowca samochodu osobowego

tel. 512 290 315

Przewłoka Wioletta

podinspektor

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 32
e-mail: w.przewloka@gmina-klucze.pl

Jochymek Monika

starszy inspektor

tel. 32/642-85-08, wew. 72
e-mail: m.jochymek@gmina-klucze.pl

Trzaska Katarzyna

starszy inspektor

tel. 32/642-85-08, wew. 40
e-mail: k.trzaska@gmina-klucze.pl

Kuśmierczyk Roman

kierowca samochodu osobowego – konserwator

e-mail: r.kusmierczyk@gmina-klucze.pl

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 31

Kozieja Aneta

Kazek Anna

Zespół finansowo – kadrowy

Mędrek Paulina

główny księgowy

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 34
e-mail: p.medrek@gmina-klucze.pl

Kulawik Agnieszka

księgowy

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 34
e-mail: a.kulawik@gmina-klucze.pl

Śmiech Anna

inspektor

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 35
e-mail: a.smiech@gmina-klucze.pl

Kożuch Artur

starszy inspektor

tel. 32/642-84-67 lub 32/642-94-01, wew. 31
e-mail: a.kozuch@gmina-klucze.pl

Dzienny Ośrodek Wsparcia Senior+


Dzienny Ośrodek Wsparcia Senior+

tel. 32/723-25-81
e-mail: senior@gmina-klucze.pl

Wójcik Marta

opiekun
e-mail: m.wojcik@gmina-klucze.pl

Wilk Dorota

opiekun

e-mail: d.wilk@gmina-klucze.pl

Płowucha Zuzanna

fizjoterapeuta
e-mail: z.plowucha@gmina-klucze.pl

Bębnowska Joanna

Skip to content