Aktualności wstecz

WAKACJE DLA DZIECI 2023

11 sierpnia 2023

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (J. Korczak) – takim przesłaniem zakończona została usługa społeczna „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom, w tym dzieciom z niepełnosprawnościami w wieku od 6 r.ż. do 13 r.ż. w formie zajęć rekreacyjnych, rozwijających zainteresowania w okresie wakacyjnym”, którą współfinansowało Centrum Usług Społecznych w Kluczach.

W ciągu 4 wakacyjnych tygodni dzieci z Gminy Klucze otrzymały porządną dawkę zajęć rozwijających zainteresowania, aktywności fizycznej, warsztatów plastycznych, zajęć sensorycznych, wycieczek i wspólnej zabawy, o której szybko nie zapomną.

Zrealizowane działania zostały podsumowane podczas prezentacji multimedialnej przedstawiającej wiele fantastycznych wspomnień. W tym dniu nie zabrakło również występów artystycznych przygotowanych przez dzieci i opiekunów, wspólnych gier i zabaw i oczywiście wręczenia pamiątkowych dyplomów. 

Co prawda wakacje powoli dobiegają już końca, ale zdjęcia wykonane przy pomocy fotolustra na pewno osłodzą dzieciom powrót do szkoły.

Realizator: Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze

Zadanie współfinansowane przez Centrum Usług Społecznych w Kluczach

Partner: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach

Skip to content