Aktualności wstecz

Gościnnie w Centrum Usług Społecznych w Alwerni.

11 sierpnia 2023

11.08.2023r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie z przedstawicielami małopolskich Centrów Usług Społecznych. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć w Alwerni.

Gości przywitała Pani Burmistrz Beata Nadzieja-Szpila oraz Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie Pani Wioletta Wilimska, która chętnie odpowiadała na nurtujące nas pytania.

Pani Małgorzata Kubica- Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Alwerni, wraz ze swoim zespołem podzieliła się przeszło dwuletnim doświadczeniem i spostrzeżeniami dotyczącymi przekształcenia Ośrodka Pomocy Społecznej w Centrum Usług Społecznych.

W trakcie spotkania poznaliśmy wachlarz usług społecznych proponowanych mieszkańcom Alwerni, omówiliśmy potencjalne zagrożenia i szanse jakie dało nam przekształcenie naszych ośrodków, a także poruszyliśmy temat usług, możliwych do zaproponowania naszym mieszkańcom w przyszłości.

Mamy nadzieję, że lista małopolskich Centrów Usług Społecznych będzie się sukcesywnie powiększać o kolejne Ośrodki i w przyszłości będziemy mogli spotykać się w jeszcze liczniejszym gronie.

Skip to content