Aktualności wstecz

Gościnnie w Centrach Usług Społecznych w Adamówce, Bełżycach i Starachowicach.

22 września 2023

W dniach 19-20.09.2023r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wizycie studyjnej w Centrach Usług Społecznych w Adamówce, Bełżycach i Starachowicach.

Centrum Usług Społecznych w Kluczach reprezentowała p.o. Dyrektora Iwona Kocjan.

Dyrektorzy i Pracownicy Centrów opowiedzieli nam o swojej działalności i realizowanych usługach społecznych. Mieliśmy również okazję zobaczyć jak na tych terenach funkcjonują mieszkania chronione, dzienne domy pomocy czy kluby seniora, a wolnej chwili porozmawialiśmy o naszej pracy z innymi przedstawicielami Centrów Usług Społecznych.

Serdecznie dziękujemy Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie za zaproszenie do udziału w tej dwudniowej wizycie, a Gospodarzom za ciepłe przyjęcie, otwartość i chęć dzielenia się dobrymi praktykami z zakresu świadczenia usług społecznych.

Skip to content