Wypełnij anonimową ankietę, której celem jest diagnoza lokalnych potrzeb dotyczących przeciwdziałania przemocy domowej !!!

09 lutego 2024

Szanowni Państwo,  Mieszkańcy Gminy Klucze,

Centrum Usług Społecznych w Kluczach w okresie 01.01.2023-31.03.2024 realizuje  projekt  pt. „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowany  ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.

W ramach realizacji projektu zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety online skierowanej do wszystkich dorosłych mieszkańców gminy Klucze.

Jej celem jest diagnoza lokalnych potrzeb dotyczących przeciwdziałania przemocy domowej, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych (tzn. w wieku 65 lub więcej lat) oraz osób z niepełnosprawnościami.

Wyniki ankiety będą pomocne do wypracowania skutecznych działań w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w gminie Klucze w najbliższych latach.

Link do formularza ankiety: https://forms.gle/Wp7sXRvXcJECmwpF9

Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do czwartku 29 lutego 2024 roku.

Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz udzielone odpowiedzi.