Aktualności wstecz

SOCJOTERAPIA GRUPOWA Z WYKORZYSTANIEM DARÓW NATURY

06 lutego 2024

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Socjoterapia grupowa z wykorzystaniem darów natury.

Ogłaszamy rekrutację na w/w usługę w ramach projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”, zapraszamy osoby starsze (65+), osoby z niepełnosprawnościami, zarówno dorosłe, jak i dzieci oraz ich opiekunów, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy domowej z terenu gminy Klucze do udziału w grupowych warsztatach socjoterapeutycznych.

Socjoterapia grupowa to nie tylko okazja do poznania nowych ludzi i nawiązania wartościowych relacji, ale także szansa na rozwój osobisty i społeczny. Poprzez socjoterapię grupową i kontakt z naturą poprzez zmysły, będziemy mieli okazję doświadczyć głębokiego połączenia ze sobą i z naturą.

Dzięki grupowemu podejściu, będziemy mogli wzajemnie wspierać się, dzielić swoimi doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem. To także doskonała okazja do przełamywania własnych ograniczeń, budowania pewności siebie oraz rozwijania umiejętności komunikacyjnych.

Uczestnicy będą mieli możliwość wyrażania swoich opinii i pomysłów, a także wsparcia innych członków grupy. Naszemu spotkaniu będzie towarzyszyć natura. Będziemy wspólnie tworzyć własne kompozycje ziołowe, które będą odzwierciedleniem naszych osobistych upodobań i potrzeb.

Miejsce: Centrum Usług Społecznych w Kluczach

Data: 29.02.2024 r., godz: 15:30 – 18:30

Rekrutacja odbywa się wyłącznie osobiście w Centrum Usług Społecznych w Kluczach, ul. Zawierciańska 16 w pokoju nr 13

w godzinach: 8:30 – 15:30.

Liczba miejsc ograniczona!

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 32 642 84 67 wew. 40.

Dołącz do nas i rozpocznij tę podróż!

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowany ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.

Skip to content