Aktualności wstecz

„Wielka Gala Wiedeńska z Operetką i Humorem” Spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”

18 listopada 2023

Za nami prawie rok realizacji projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”, skierowanego do osób starszych (65+), osób z niepełnosprawnością (dorosłych oraz dzieci) oraz ich opiekunów, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy domowej z terenu Gminy Klucze. Centrum Usług Społecznych w Kluczach jako realizator projektu zorganizował spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”

Wydarzenie odbyło się 17 listopada 2023 roku w klimatycznej kawiarni Fit Cake Olkusz w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu. Rozpoczęło się od serdecznego powitania wszystkich zaproszonych gości. Panowała atmosfera pełna serdeczności i wzajemnego zaufania. Spotkanie to było wyjątkową szansą do wspólnego poznania się, rozmów i dzielenia doświadczeniami.

Następnie uczestnicy mieli okazję do wspólnego delektowania się sztuką podczas „Wielkiej Gali Wiedeńskiej z Operetką i Humorem” w trakcie, której zaprezentowano najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów okraszone ognistymi czardaszami, żartami muzycznymi oraz dużą dawką humoru. Całość zwieńczyła piękna choreografia prezentowana przez tancerzy Grand Royal Balet.

Zachwycające stroje, dekoracja oraz jedna z najlepszych orkiestr świata Royal Strauss Orchestra zagwarantowały wspaniałe widowisko, które na długo pozostanie w Naszej pamięci.

Spotkanie integracyjne dostarczyło nie tylko rozrywki, ale również przypomniało Nam jak ważne są relacje międzyludzkie.

W imieniu Pani Dyrektor oraz pracowników Centrum Usług Społecznych w Kluczach serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Jednocześnie zapraszamy do udziału w rozstrzygnięciu konkursu „Bez przemocy życie jest fajne – zapamiętaj to dokładnie”, które odbędzie się 01 grudnia 2023r. o godz. 17:00 w Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach.

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.

Skip to content