Otwórz oczy, nie daj się przemocy!

wstecz

„Wielka Gala Wiedeńska z Operetką i Humorem” Spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”

Za nami prawie rok realizacji projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”, skierowanego do osób starszych (65+), osób z niepełnosprawnością (dorosłych oraz dzieci) oraz ich opiekunów, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy domowej z terenu Gminy Klucze. Centrum Usług Społecznych w Kluczach jako realizator projektu zorganizował spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników projektu „Otwórz oczy, nie […]

SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA DOTYCHCZASOWYCH UCZESTNIKÓW PROJEKTU „OTWÓRZ OCZY, NIE DAJ SIĘ PRZEMOCY!”

Za nami prawie rok działania projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy”, skierowanego do osób starszych (65+), osób z niepełnosprawnością (dorosłych oraz dzieci) oraz ich opiekunów, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy w rodzinie z terenu Gminy Klucze. W związku z tym zapraszamy dotychczasowych uczestników projektu do udziału w spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się już […]

NIEBIESKI TYDZIEŃ W GMINIE KLUCZE

Za nami niezwykle intensywny tydzień. W czasie, kiedy osoby dorosłe mogły korzystać z pomocy różnych specjalistów, znajdujących się w Centrum Usług Społecznych w Kluczach w ramach Niebieskiego Tygodnia, część naszych przedstawicieli miała przyjemność odwiedzić szkoły działające na terenie Gminy Klucze. Dla młodszych przedstawicieli naszej społeczności udało nam się bowiem zorganizować spotkania informacyjno-promocyjno-edukacyjne. Głównym celem tych […]

Usługa społeczna „Terapia za pomocą dzikiej przyrody”.

W dniu 17.09.2023 r. zakończyła się niezwykle udana seria spotkań pod nazwą: Terapia za pomocą dzikiej przyrody dla osób +65″, realizowana w ramach projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”. Spotkania te odbyły się w przepięknych miejscach, gdzie uczestnicy mieli okazję cieszyć się naturą oraz odnaleźć spokój i harmonię w otaczającym ich środowisku. Podczas Terapii […]

Usługa społeczna „Terapia za pomocą dzikiej przyrody”.

W dniu 05.08.2023 r., zakończyła się seria spotkań: Terapia za pomocą dzikiej przyrody dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”. Spotkania odbyły się w pięknych i ciekawych miejscach, co pozwoliło uczestnikom rozkoszować się naturą oraz odnaleźć spokój i harmonię w otaczającym środowisku. Podczas trwania Terapii dzikiej przyrody uczestnicy mieli […]

Spotkanie z uczniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bydlinie

W dniu 04.04.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bydlinie, odbyło się 14 z 28 zaplanowanych spotkań z mieszkańcami Gminy Klucze w ramach realizacji projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”. Projekt skierowany jest do rodzin/osób z terenu Gminy Klucze, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy w rodzinie osób starszych (65+) oraz osób z niepełnosprawnością (dorosłych […]

Spotkań z mieszkańcami Gminy Klucze w ramach realizacji projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”

W dniu 27.03.2023 r., w Kwaśniowie Górnym, odbyło się 12 z 28 zaplanowanych spotkań z mieszkańcami Gminy Klucze w ramach realizacji projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”. Projekt skierowany jest do rodzin/osób z terenu Gminy Klucze, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy w rodzinie osób starszych (65+) oraz osób z niepełnosprawnością (dorosłych oraz dzieci) […]

Spotkanie w ramach projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”

31 stycznia 2023 r. w Dziennym Domu SENIOR+ „Pustynna Oaza” w Chechle, odbyło się kolejne spotkanie w ramach realizacji projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”. Okres projektu: 01.2023-31.12.2023 r. Projekt skierowany jest do rodzin/osób z terenu Gminy Klucze, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy w rodzinie osób starszych (65+) oraz osób z niepełnosprawnością (dorosłych […]

Skip to content