Aktualności wstecz

WARSZTATY W DOMU SENIORA PUSTYNNA OAZA W CHECHLE

13 lutego 2024

Dzielimy się wspaniałymi wieściami z Domu Seniora Pustynna Oaza w Chechle!

Dla podopiecznych Domu Seniora Pustynna Oaza w Chechle w dniu 09.02.2024r. odbyły się warsztaty w związku z realizacją projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”. Celem warsztatów było poszerzenie wiedzy na temat różnych aspektów i przejawów zjawiska przemocy. Warsztaty służyły rozwijaniu umiejętności rozpoznawania sytuacji zagrażających seniorom. Tematyka zajęć warsztatowych dotyczyła jak przeciwstawiać się przemocy i gdzie można zwracać się o pomoc i wsparcie.

Seniorzy mieli okazję nabycia i rozpoznawania własnych trudnych emocji oraz poznali sposoby jak je opanować. Warsztaty miały również na celu budowanie dobrych relacji i odkrywanie ważnych zasobów i deficytów.

Pamiętajmy, że razem możemy tworzyć bezpieczne i wspierające środowisko dla naszych seniorów!

Prowadzenie:

Psycholog

Karolina Skowrońska – Włoch

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

Anna Walotek

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.

Skip to content