Aktualności wstecz

Konferencja profilaktyczna „Rodzina w sytuacji zagrożenia uzależnieniem”

05 lutego 2024

W imieniu Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego zapraszamy do udziału w konferencji profilaktycznej „Wsparcie rodziny w sytuacji zagrożenia uzależnieniem”.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób, których praca ogniskuje się wokół rodziny: wychowawców, pedagogów, nauczycieli, terapeutów, psychologów, pracowników socjalnych i pracowników administracji samorządowej, funkcjonariuszy Straży Miejskiej, Policji oraz Kuratorskiej Służby Sądowej.

W trakcie konferencji zostaną poruszone tematy związane z praktycznymi aspektami diagnozy, terapii i rehabilitacji osób uzależnionych oraz członków ich rodzin.

Wśród zaproszonych Prelegentów są Eksperci z dziedziny leczenia i terapii uzależnienia i współuzależnienia oraz Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którzy przedstawią informacje na temat cyberzagrożeń oraz rynku nowych substancji psychoaktywnych.

Dodatkowo prowadzący przekażą aktualną wiedzę prawną i medyczną związaną z profilaktyką i leczeniem uzależnień, w oparciu o działania realizowane w Województwie Małopolskim, ze szczególnym uwzględnieniem ziemi nowosądeckiej.

Link rejestracyjny: https://profilaktykamalopolska.konfeo.com

Skip to content