Aktualności wstecz

SOCJOTERAPIA GRUPOWA „SMAKOWITE POSZUKIWANIA:

28 marca 2024

WARSZTATY ODKRYWANIA KULINARNEJ PASJI” SAVOIR-VIVRE

Dzielimy się z Wami niezapomnianymi chwilami z socjoterapii grupowej „Smakowite poszukiwania:

Warsztaty odkrywania kulinarnej pasji” Savoir-vivre, które odbyły się w magicznej atmosferze nowej Dworskiej Stodoły – Sala Bankietowa w Kluczach. Dzięki socjoterapii grupowej z projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”, uczestnicy mieli okazję nie tylko zgłębić tajniki kulinariów, ale także zachowania się przy świątecznym stole.

Podczas socjoterapii grupowej uczestnicy mieli możliwość eksplorowania fascynujących inspiracji kulinarnych oraz zdobienia stołu w wyjątkowy sposób. To niezwykłe wydarzenie z pewnością zostawi trwałe, pozytywne wspomnienia, pomagając uczestnikom w lepszym zrozumieniu

samych siebie i budowaniu silniejszych więzi społecznych.

Serdecznie dziękujemy Pani Justynie Pasierbińskiej-Kozłowskiej za prowadzenie warsztatów i umożliwienie naszym uczestnikom wyrażenia swoich uczuć i doświadczeń.

W spotkaniu uczestniczyli również pracownicy Centrum Usług Społecznych w Kluczach:

Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Kluczach Pani Iwona Kocjan, Pan Jarosław Rak, Pani Anna Walotek, Pani Anna Kurczek.

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części fotorelacji z socjoterapii grupowej

Skip to content