Aktualności wstecz

SOCJOTERAPIA GRUPOWA Z WYKORZYSTANIEM DARÓW NATURY

29 lutego 2024

Dzisiaj odbyła się socjoterapia grupowa z wykorzystaniem darów natury w ramach projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tych niezwykłych warsztatach.

Socjoterapia grupowa to więcej niż tylko spotkanie nowych osób – to szansa na rozwój osobisty i społeczny, głębsze połączenie z naturą i samym sobą. Dzięki kontaktowi z naturą, poprzez zmysły, doświadczyliśmy niezapomnianych chwil, które pomogły nam lepiej zrozumieć siebie i otaczający nas świat.

Wspierając się wzajemnie, dzieląc się doświadczeniami i pomysłami, przełamaliśmy własne ograniczenia, budując większą pewność siebie i umiejętności komunikacyjne. Nasze spotkanie to nie tylko terapia, to również sztuka tworzenia własnych kompozycji ziołowych, odzwierciedlających nasze osobiste upodobania i potrzeby.

Prowadzenie: Jarosław Laga, Justyna Pasierbińska-Kozłowska

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany jest w ramach Programu „Sprawiedliwość”, dzięki wsparciu funduszy norweskich i krajowych.

Skip to content