Aktualności wstecz

JARMARK WIELKANOCNY

26 marca 2024

W imieniu Wójta Gminy Klucze, Centrum Usług Społecznych w Kluczach oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Jarmarku Wielkanocnym w Kluczach!

To był niezwykły dzień pełen radości, smaku i wspólnej zabawy, który uczcił zbliżającą się Wielkanoc. Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy zaprezentować Wam wiele atrakcji i pyszności, które pozwoliły poczuć magię tego wyjątkowego czasu.

Na naszych stoiskach można było znaleźć tradycyjne przysmaki, świąteczne stroiki, aromatyczne ciasta, pierogi, śledzie, pasztety, chleby pieczone, wyjątkowe miody oraz skosztować żurku wielkanocnego.

Świąteczna atmosfera unosiła się wokół nas, dzięki obecności uroczego Zajączka, który rozdawał uśmiechy.

Dzieci miały okazję spotkać się z naszą maskotką, robić sobie zdjęcia i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Pięknie wykonane dekoracje przedstawiające zające i kurki dodawały uroku i klimatu świątecznej atmosferze.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy emocjonującą zabawę w poszukiwanie jajeczek z niespodziankami. Dzieci bawiły się doskonale, odnajdując ukryte jajeczka i ciesząc się z otrzymanych upominków.

Nie mogło zabraknąć również specjalnej fotoramki wielkanocnej, która umożliwiła dzieciom uwiecznienie tych magicznych chwil.

Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania:

– wszystkim wystawcom za ogromne zaangażowanie w tym:

Kołom Gospodyń Wiejskich, Warsztatowi Terapii Zajęciowej z Klucz oraz Lgoty Wolbromskiej, Pani Barbarze Ślusarczyk oraz Panu Jarosławowi Laga,

– pracownikom Gminy Klucze (GPK Referat Gospodarki I Rozwoju) za pomoc w przygotowaniach do Jarmarku Wielkanocnego,

– Izabeli Strzałka,

– Sylwiuszowi Kajda.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do wspólnego świętowania i zakochania się w magii Wielkanocy. Do zobaczenia za rok.

Skip to content