Aktualności wstecz

SPOTKANIE INFORMACYJNE PRZEDSIĘBIORCÓW „Inwestuj, rozwijaj i nie płać podatku w Polskiej Strefie Inwestycji”

06 października 2023

Prezes Krakowskiego Parku Technologicznego Tadeusz Zaremba, wspólnie ze Starostą Olkuskim Bogumiłem Sobczykiem, zapraszają na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pod hasłem „Inwestuj, rozwijaj i nie płać podatku w Polskiej Strefie Inwestycji”.

Wydarzenie odbędzie się 12.10.2023r. o godz. 10:00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, przy ulicy A. Mickiewicza 2 w Olkuszu.

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości wsparcia rozwoju firm oraz promocja potencjału inwestycyjnego powiatu Olkuskiego. Wspólnie z partnerami wydarzenia, przedstawione zostaną tematy związane z możliwością uzyskania pomocy na realizację nowych inwestycji oraz zagadnienia dotyczące finansowania transakcji handlowych.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja. Link do formularza rejestracyjnego:

https://forms.office.com/e/bzRTBVrZHJ

Skip to content