Aktualności wstecz

Nagroda Kryształy Soli i Amicus Hominum 2024

08 lipca 2024

Województwo Małopolskie pragnąc docenić społeczną działalność organizacji pozarządowych i zaangażowanie mieszkańców Małopolski dla dobra wspólnego zaprasza do udziału w tegorocznych konkursach o: Nagrodę dla osób działających na rzecz dobra innych AMICUS HOMINUM 2024 oraz Nagrodę dla najlepszych organizacji pozarządowych KRYSZTAŁY SOLI 2024.

Tegoroczna Nagroda Kryształy Soli zostanie wręczona w następujących kategoriach:

  1. Lider Pozarządowej Małopolski Kryształy Soli 2024,
  2. Małopolski Lider Społeczności Lokalnych Kryształy Soli 2024,
  3. Małopolska Inicjatywa Pozarządowa Kryształy Soli 2024

Ponadto spośród wszystkich laureatów Kapituła Konkursu wybierze LAUREATA GRAND PRIX 2024, który otrzyma nagrodę finansową w wysokości 25 000 zł, ufundowaną przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Z kolei Nagroda Amicus Hominum, daje możliwość docenienia osób prywatnych, społecznie zaangażowanych, tych, którzy dostrzegają drugiego człowieka i bezinteresownie podają mu pomocną dłoń, w kategoriach:

  1. Amicus Hominum – Społecznik, Filantrop,
  2. Amicus Hominum – Ambasador Zdrowia,
  3. Amicus Hominum – Animator Społeczny.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do obydwu konkursów upływa 31 lipca 2024 r.

Wszelkie informacje dotyczące konkursów, w tym regulamin oraz wzory formularzy zgłoszeniowych, dostępne są na stronie internetowej: Nagroda Amicus Hominum i Nagroda Kryształy Soli oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego: Nagroda Kryształy Soli tel. 12 61 60 121, Nagroda Amicus Hominum tel. 12 61 60 522.

Skip to content