REKRUTACJA!

18 kwietnia 2024

TERAPIA INDYWIDUALNA DLA PEŁNOLETNICH OSÓB UZALEŻNIONYCH LUB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH Z GMINY KLUCZE.

30 kwietnia 2024 r. rusza rekrutacja do usługi społecznej – Terapii indywidualnej dla pełnoletnich osób uzależnionych lub współuzależnionych z Gminy Klucze.

Liczba miejsc ograniczona!

Rekrutacja do usługi:

Centrum Usług Społecznych w Kluczach, ul. Zawierciańska 16, pokój nr 13

TEL. 32 642 84 67 wew. 40

Częściowa odpłatność za 1 godzinę usługi terapii wynosi – 18 zł.

– ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM –

• Terapia skierowana jest do osób dorosłych uzależnionych lub współuzależnionych powyżej 18 roku życia z Gminy Klucze.
  • Uczestnicy terapii nauczą się radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach.
  • Uczestnicy terapii nauczą się radzenia sobie z emocjami, rozpoznania mechanizmu funkcjonowania osoby uzależnionej lub współuzależnionej.

– OTWÓRZ SIĘ NA POMOC –

JEŻELI W WYNIKU UZALEŻNIENIA LUB WSPÓŁUZALEŻNIENIA:

– Potrzebujesz wsparcia i pomocy,

– Masz trudności w utrzymaniu poprawnej relacji z bliskimi,

– Chcesz nauczyć się radzenia sobie z problemami uzależnienia lub współuzależnienia.

– DAJ SOBIE POMÓC – NIE JESTEŚ SAM –

Dzięki tej usłudze społecznej masz szansę odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Nie zwlekaj, skorzystaj z pomocy już dziś!