KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA PROJEKT „OTWÓRZ OCZY, NIE DAJ SIĘ PRZEMOCY!”

20 lutego 2024

Szanowni Mieszkańcy Gminy Klucze!

Wójt Gminy Klucze Pan Norbert Bień oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Kluczach Pani Iwona Kocjan zapraszają na konferencję podsumowującą projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”, która odbędzie się:

Data: 20 marca (środa)

Godzina: 11:00 – 13:00

Miejsce: Dom Kultury Papiernik w Kluczach, ul. Rudnicka 2a

Dołączcie do wydarzenia, które ma na celu podsumowanie naszych działań w ramach projektu oraz promowanie świadomości na temat przeciwdziałania przemocy.

Moderatorka panelu dyskusyjnego:

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i psychoterapeuta psychodynamiczny Pani Nadia Knyziak

W panelu dyskusyjnym wezmą udział:

Terapeuta Pan Sebastian Kołodziej

Psychoterapeutka Pani Ewa Wlazło

Socjoterapeutka Pani Justyna Pasierbińska-Kozłowska

oraz uczestnicy projektu.

Twoja obecność ma znaczenie!

Razem możemy wpłynąć na zmianę i stworzyć bardziej bezpieczne środowisko dla wszystkich.

Część artystyczną wzbogaci występ utalentowanej Kingi Kasprzyk, która swoim talentem podkreśli ważność tego tematu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Niech nasza obecność i zaangażowanie staną się drogowskazem dla innych.

Przyjdź na naszą konferencję i okaż swoją solidarność w walce ze zjawiskiem przemocy.

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.