JARMARK BOŻONARODZENIOWY

06 grudnia 2023

Uwaga Mieszkańcy Gminy Klucze!!!!!!!!!!

Do rozpoczęcia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gminie Klucze pozostały 2 dni.

Startujemy w piątek 8 grudnia o godzinie 12:00 na placu przed Domem Kultury PAPIERNIK w Kluczach.

Będziecie mogli kupować, smakować, podziwiać i przede wszystkim dobrze się bawić, aż przez 3 dni – 8 grudnia  10 grudnia  oraz 15 grudnia.

W piątek czekać będzie na Was 16 wystawców z niepowtarzalnymi wyrobami świątecznymi, a od godziny 14:30 zapraszamy na występ laureatów ubiegłorocznego konkursu piosenki świątecznej oraz degustację.

Na Jarmark zapraszają Pan Norbert Bień – Wójt Gminy Klucze, Pani Iwona Kocjan – p.o. Dyrektora Centrum Usług Społecznych w Kluczach wraz z pracownikami Centrum Usług Społecznych, a także Pan Mirosław Macek i Pani Ramona Czyżykowska-Liber – Dyrektorzy Gminnego Ośrodka Kultury.

Nie może Was zabraknąć!