Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

Informacja

Plakat

Informujemy, że od dnia 03.01.2023 została uruchomiona kolejna tura rekrutacji do projektu Łap Skilla!, która potrwa do 28.02.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc. Liczba miejsc ograniczona tylko dla 300 osób.

Czytaj więcej...

Dodatek elektryczny - Informacje

W celu zrekompensowania wzrostu kosztów cen na rynku energii, na mocy ustawy z 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej (Dz.U. 2022 poz. 2127 z późn. zm.), której zapisy weszły w życie 18 października 2022 r., wprowadzony został dodatek elektryczny dla gospodarstw domowych.

Czytaj więcej...

INFORMACJA

Informacja

Centrum Usług Społecznych w Kluczach informuje mieszkańców gminy Klucze o uzyskaniu rekomendacji do projektu złożonego w ramach Funduszu Małych Grantów 2 - "Rozwój lokalnego systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie wobec osób starszych i niepełnosprawnych" pn. "Otwórz oczy, nie daj się przemocy!".

Projekt skierowany będzie do rodzin/osób z terenu Gminy Klucze, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy w rodzinie, w szczególnym uwzględnieniu osób starszych (65+) oraz osób niepełnosprawnych (dorosłych oraz dzieci) oraz ich opiekunów.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.