Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

Pierwsze opaski bezpieczeństwa trafiły już do seniorów

Za nami kolejne, ważne wydarzenia dla mieszkańców gminy- spotkania informacyjne i szkolenia dotyczące obsługi opasek bezpieczeństwa.

Przypomnijmy, od maja bieżącego roku każda osoba w wieku 65+ zamieszkująca Gminę Klucze, w ramach nowej usługi społecznej mogła się zgłosić do Centrum Usług Społecznych w Kluczach, by wziąć udział w Programie pn. Korpus Wsparcia Seniora.

Opaska bezpieczeństwa wręczenie

Czytaj więcej...

Portal dla poszukujących pracy obywateli Ukrainy

Prawie każda gmina w Polsce od kilku miesięcy przyjmuje ogromne ilości obywateli Ukrainy. Wiele z tych osób potrzebuje pracy. Wśród nich są też pracownicy uczelni ukraińskich oraz studenci.

Baza ofert, która powstała jest efektem pracy ponad 150 wolontariuszy tworzących ruch Science for Ukraine. Projekt zainicjowany między innymi przez polskie uczelnie.
Baza zawiera w tej chwili prawie 2400 ofert pracy i różnych form pomocy z instytucji naukowych z 55 krajów na świecie: z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, ale też z Egiptu, Tajwanu, czy Japonii. Samych ofert z Polski jest ponad 170.

Proponują one osobą z Ukrainy różne formy zatrudnienia: udział w projektach, krótkoterminowe (3 – 6 – 12 miesięczne) stypendia lub stałą pracę. Również pracę na odległość.
Link do strony: https://scienceforukraine.netlify.app/#/positions

Baner

 

Czytaj więcej...

PIERWSZY TYDZIEŃ SUPER WAKACJI ZA NAMI

Pierwszy, intensywny tydzień zajęć wakacyjnych za nami, był to pełen twórczego zapału, kreatywności i radości projekt. Na ten tydzień organizatorzy zaplanowali kolejne, liczne atrakcje. Poniżej prezentujemy harmonogram i kilka ważnych wskazówek.

 

Wakacje 2022

Czytaj więcej...

Wakacje 2022 rozpoczęte!

Już dzisiaj punktualnie o godzinie 09.00 rozpoczęły się organizowane przez CUS i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze WAKACJE 2022!

Uczestnicy już pierwszego dnia bardzo kreatywnie spędzili ten czasu. Prowadzący zapewnili im dużo dobrej zabawy.

Ze względu na letnią aurę organizatorzy proszą, by pamiętać o wygodnym stroju odpowiednim do pogody( w upalne dni obowiązkowo nakrycie głowy)

Informacja o zakwalifikowaniu na pierwszy tydzień wakacji została przekazana indywidualnie każdemu uczestnikowi.  

Wszystkim wakacjuszom życzymy niezapomnianych wakacji!

Wakacje 2022

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.