Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Augustyna Juliana

OGŁOSZENIE - konkurs ofert na realizację zadania publicznego

Wójt Gminy Klucze

 

Ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pobudzenia aktywności poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom w wieku od 6 r.ż. do 13 r.ż. w formie zajęć rekreacyjnych rozwijających zainteresowania w okresie wakacyjnym” w ramach projektu pt. Centrum Usług Społecznych w Gminie Klucze dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, którego tryb i zasady określa Załącznik Nr 1 do niniejszego Zarządzenia.

 

Czytaj więcej...

KORPUS WSPARCIA SENIORÓW NA ROK 2022

Asystent osoby niepełnosprawnej

Drodzy mieszkańcy gminy Klucze rusza Program „Korpus Wsparcia Seniorów" na rok 2022 r. (moduł I)
Program kierowany jest dla osób 65 lat i więcej, mających problemy z samodzielnym funkcjonowaniem ze względu na stan zdrowia, prowadzących samodzielne gospodarstwa domowe lub mieszkających z osobami bliskimi, które nie są w stanie zapewnić im wystarczającego wsparcia. Program stanowi również wsparcie w realizacji codziennych czynności dla osób w wieku 65 lat i więcej z uwagi na potrzebę ochrony przed zakażaniem COVID-19.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.