Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego
Dopasuj rozmiar czcionki

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi pod nazwą :”Dożywianie osób dorosłych i ich rodzin w 2014 r.”
21-10-2014

Informujemy, że Dyrekcja Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach ogłasza nabór ofert na na świadczenie usługi pod nazwą :”Dożywianie osób dorosłych i ich rodzin w 2014 r.” w okresie 3.11.2014 do 31.12.2014

Prosimy o pobranie formularzy i złożenie w naszej placówce

Więcej informacji pobierz

Załącznik 1 Formularz oferty pobierz

Załącznik 2 Oświadczenie pobierz

 

 

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.