Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

Domu Seniora „Pustynna Oaza”

Dopasuj rozmiar czcionki

Obraz  Obraz

24 listopada w Domu Seniora „Pustynna Oaza” w Chechle, odbył się wernisaż wolontariusza z CUS w Kluczach, Pana Dariusza Górnego. Prezentowane prace w technice akrylowej oraz pasteli wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród seniorów. Natomiast tydzień temu gościła Pani Zofia Zając również wolontariuszka CUS w Kluczach, czytając wiersze Pani Joanny Bednarz. Spotkania zrealizowane były z „Korpusu Wsparcia Seniorów”. Moduł I. 

 

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.