Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

Warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

Dopasuj rozmiar czcionki

W dniu 14 listopada w CUS w Kluczach odbyły się twórcze warsztaty z tworzenia stroików świątecznych w ramach integracji i pobudzenia aktywności społecznej z przedstawicielkami KGW z Gminy Klucze. Każda z Pań wykazała się wyobraźnią i kreatywnością w tworzeniu własnych stroików. Trenerem warsztatów była Pani Małgorzata Kajda.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo.

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych 

 

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

warsztaty z tworzenia stroików świątecznych

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.