Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Pelagii Feliksa
Dopasuj rozmiar czcionki

WAŻNE TELEFONY

Telefony alarmowe:

112 – NUMER TEN JEST JEDNOLITYM NUMEREM ALARMOWYM OBOWIĄZUJĄCYM NA TERENIE CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ

999 - Pogotowie Ratunkowe
998 - Straż Pożarna
997 - Policja
991 - Pogotowie energetyczne
992 - Pogotowie gazowe
993 - Pogotowie ciepłownicze
994 - Pogotowie wodno-kanalizacyjne

801 889 880 – TELEFON ZAUFANIA UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE
Dla osób, które mają problem lub też zastanawiają się, czy mają problem z uzależnieniami behawioralnymi (hazard, alkohol, narkotyki, seks, komputer, internet, praca, zakupy, jedzenie). Dla osób bliskich osobom uzależnionym – rodziny, przyjaciół, znajomych.

116 111 – OGÓLNOPOLSKI TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.

Linią anonimową (dzwoniąc nie trzeba podawać swojego imienia, nazwiska, ani adresu zamieszkania, a numer 116 111 nie jest widoczny w rachunku za telefon, ani na billingu). Połączenia z telefonów komórkowych i stacjonarnych są bezpłatne. Linia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12 do 20. Telefon jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Masz kłopoty w domu, w szkole, z rodzicami, czy rówieśnikami? Zadzwoń.

800 12 12 12 – DZIECIĘCY TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

Jest to telefon skierowany do wszystkich dzieci potrzebujących pomocy. Dzwoniąc pod ten numer możesz porozmawiać ze specjalistą, który postara się Ci pomóc. Linia działa w godzinach od 8:15 do 20. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.brpd.gov.pl

801 12 00 02 – „NIEBIESKA LINIA” OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE.

To telefon dla osób, które są ofiarami przemocy w rodzinie lub mają informacje o osobach doświadczających takiej przemocy w swoich domach. Połączenie z numerem 801 12 00 02 jest płatne tylko za pierwszy impuls, wg stawek operatora. Linia jest czynna od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8 do 22 oraz w niedziele i święta w godzinach od 8 do 16. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.niebieskalinia.pl

801 19 99 90 – OGÓLNOPOLSKI TELEFON ZAUFANIA NARKOTYKI – NARKOMANIA.

Pod tym numerem otrzymasz wsparcie w przypadku, gdy Twoim problemem są narkotyki
i uzależnienie od narkotyków. Pod numer możesz zadzwonić zarówno wtedy, gdy problem dotyczy Ciebie, jak i bliskiej Ci osoby. Telefon jest czynny codziennie, w godzinach 16 – 21(całe połączenie płatne tylko 35 gr).Telefon zaufania oferuje profesjonalną pomoc w zakresie informacji, porad, wsparcia psychologicznego dla:

  • osób uzależnionych od narkotyków
  • osób okazjonalnie używających narkotyków
  • rodziców i przyjaciół osób używających narkotyków
  • pedagogów, nauczycieli, wychowawców
  • wszystkich innych osób zainteresowanych tym problemem.

Informacje związane z problematyką narkotyków i narkomani oraz zapobieganiu tym zjawiskom znajdziesz również na stronie www.narkomania.org.pl

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.