Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

Co nowego w Dziennym Domu SENIOR+ „Pustynna Oaza” w Chechle?

Dopasuj rozmiar czcionki

 

W styczniu b.r. udało się zakończyć prace związane z montażem windy w budynku Dziennego Domu SENIOR+ „Pustynna Oaza” w Chechle. Winda umożliwi wszystkim uczestnikom dziennego domu swobodne korzystanie z jego pomieszczeń, bezproblemowe przedostanie się na piętro budynku. Na uczestników czeka jeszcze jedna niespodzianka – odświeżone ściany i doposażone sale wypoczynku i rehabilitacji.  

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

 

Dom seniora Winda

Jadalnia

Sala wypoczynkowa

Wszystkie prace i zakupy zostały sfinansowane ze środków projektu „Zapewnienie funkcjonowania Dziennego Domu SENIOR+” realizowanego przez Gminę Klucze – Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach w ramach 9. Osi Priorytetowej Region spójny społecznie, Działania 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałania 9.2.3 Usługi opiekuńcze oraz interwencja kryzysowa – SPR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Z niecierpliwością czekamy na powrót Seniorów do dziennego domu. Bo to przecież z myślą o nich i dla nich dokonują się wszystkie zmiany.

 

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.