Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

Pożegnania nadszedł czas …

Dopasuj rozmiar czcionki

Kończące się lato pożegnali uczestnicy Dziennego Domu SENIOR+ „Pustynna Oaza” w Chechle

 

W słoneczny i niezwykle ciepły wrześniowy dzień, uczestnicy Dziennego Domu SENIOR+ „Pustynna Oaza” w Chechle wraz z personelem, dyrektorem i pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach, pożegnali lato. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu. Pomimo pewnych ograniczeń, w postaci maseczek na twarzach, każdy mógł posmakować pysznych pieczonych ziemniaków, żurku i smakołyków, przygotowanych przez Spółdzielnię Socjalną OPOKA. Najbardziej wzruszającym momentem była możliwość spotkania się ze wszystkimi, gdyż z powodu pandemii uczestnicy podzieleni zostali na grupy i utracili przez to możliwość bezpośredniego kontaktu z pozostałymi. Rozmów, opowieści i uśmiechów nie było końca. Pięknym akcentem był śpiew pań i panów przy wtórze akordeonu dyrektora OPS w Kluczach. Niezwykle radosny nastrój udzielił się każdemu, a impreza zakończyła się zaplanowaniem powitania wiosny.

Oby do wiosny!

Senior+ 

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.