Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

Pierwsze zajęcia

Dopasuj rozmiar czcionki

W Dziennym Domu SENIOR+ „Pustynna Oaza” w Chechle rozpoczęły się pierwsze zajęcia z uczestnikami projektu

 

Z początkiem lipca Seniorzy zrekrutowani do projektu „Zapewnienie funkcjonowania Dziennego Domu SENIOR+” rozpoczęli zajęcia z kadrą specjalistów: pracownikami socjalnymi, psychologiem, fizjoterapeutą i instruktorem terapii zajęciowej.

 

Senior+ Senior+

Senior+ Senior+

W dziennym domu utworzono 25 miejsc świadczenia usług społecznych. Nad Seniorami czuwają zatrudnione w ramach projektu opiekunki, smacznych posiłków dostarcza Spółdzielnia Socjalna OPOKA, której został zlecony catering świadczony dla uczestników placówki.  

 

Wszystkim Seniorom serdecznie dziękujemy, życzymy zdrowia i wytrwałości
w podejmowanych działaniach!!

 

Kierownik Dziennego Domu SENIOR+ „Pustynna Oaza” w Chechle wraz z kadrą dziennego domu i pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach.

 

 

 

 

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.