Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego

MOŻLIWOŚĆ ZGŁASZANIA UWAG DO OFERTY 19.04.2018 r.

Dopasuj rozmiar czcionki

 

 

 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej  przez Spółdzielnię Socjalną ,,MAŁOPOLANIN” w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.                    o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018r.450t.j).

 

W dniu 19 kwietnia 2018r. do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach wpłynęła oferta złożona przez Spółdzielnię Socjalną ,,MAŁOPOLANIN”, na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej wynikających z rozeznanych potrzeb gminy; tytuł zadania publicznego ,, Usługi opiekuńcze na terenie Gminy Klucze”. Zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy informacyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej oraz na stronie internetowej www.ops.gmina-klucze.pl.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018r.450t.j.), każdy możne zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty. Uwagi można zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Ośrodka Pomocy Społecznej w pok. nr 52, drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz listownie na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej, 32-310 Klucze, ul. Zawierciańska 12 - do dnia 30 kwietnia 2018r. do godz.1000 (decyduje data wpływu do Ośrodka).

 

Znak sprawy: FK.423.1.2018

Klucze, dnia 19.04.2018 r.

 

Załączniki:

- Informacja.

- Formularz z uwagami.

- Oferta 1 str. 1, Oferta str. 2.

 

 

 

 

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.