Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Pelagii Feliksa

Seniorze! Korzystaj ze zniżek z Ogólnopolską Kartą Seniora.

Dopasuj rozmiar czcionki

Program „Ogólnopolska Karta Seniora" jest skierowany do osób powyżej 60 roku życia. Jego celem jest zapewnienie dodatkowego wsparcia dla seniorów. Posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora mogą korzystać z ofert, ulg, zniżek i promocji, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy.

Wystarczy okazać Kartę Seniora w punktach wskazanych przez partnerów projektu. Wykaz partnerów OKS dostępny jest na stronie ww.glosseniora.pl. Wśród tych dotychczas zgłoszonych znajdują się przychodnie rehabilitacyjne, restauracje, ośrodki sportowo-rekreacyjne, ośrodki wypoczynkowe i wiele innych.

W Kluczach Ogólnopolską Kartę Seniora można otrzymać w Ośrodku Pomocy Społecznej (Klucze, ul. Zawierciańska 16) w sekretariacie - nr tel. 32 642 84 67 wew. 52. Formularze zgłoszeniowe można pobrać na miejscu lub drogą elektroniczną ze strony www.glosseniora.pl

Zgodnie z regulaminem wydawania i użytkowania Ogólnopolskiej Karty Seniora, wnioskodawca składając wniosek zobowiązany jest do okazania dowodu osobistego. W związku z powyższym wnioski przesyłane drogą pocztową lub elektroniczną nie są rozpatrywane. Zgodnie z regulaminem, odbioru Karty dokonuje wnioskodawca. Jeśli wnioskodawca nie ma możliwości osobistego odbioru Karty, może tego dokonać w jego imieniu inna osoba - na podstawie pisemnego upoważnienia, za okazaniem dokumentu tożsamości. Dane osoby upoważnionej tj. imię, nazwisko oraz seria i numer dowodu należy zamieścić na drugiej stronie wniosku o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora.

 

FORMULARZ DLA UCZESTNIKÓW

FORMULARZ DLA PARTNERÓW

 

Karta seniora

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.