Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Anieli Jerzego
Dopasuj rozmiar czcionki

MOŻLIWOŚĆ ZGŁASZANIA UWAG DO OFERTY
31-10-2016

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 239 z późn.zm.)

W dniu 21 października 2016 r. do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach wpłynęła oferta złożona przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej wynikających z rozeznanych potrzeb gminy, w tym tworzenie i realizacja programów osłonowych p.n. „Obsługa dystrybucji żywności w Gminie Klucze przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne październik – grudzień 2016”.

Zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy informacyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej oraz na stronie internetowej www.ops.gmina-klucze.pl.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 239 z późn. zm.), każdy możne zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi można zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Ośrodka Pomocy Społecznej w pok. nr 9, 
drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
oraz listownie na adres: 
Ośrodek Pomocy Społecznej, 32-310 Klucze, ul. Zawierciańska 12 
- do dnia 7 listopada 2016 r. do godz. 1000 (decyduje data wpływu do Ośrodka).

Formularz z uwagami pobierz

Oferta_CHSD_2016 pobierz

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.