Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Pelagii Feliksa


 

Dopasuj rozmiar czcionki


 

PERSPEKTYWA NA JUTRO - ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
18-03-2019

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach zaprasza do składania ofert do przeprowadzenia kursów dla uczestników projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji:
Ogłoszenie pobierz


PERSPEKTYWA NA JUTRO - ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
21-06-2018

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia kursów dla uczestników projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji:
Ogłoszenie pobierz
Formularz pobierz


PERSPEKTYWA NA JUTRO - ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
08-05-2018

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia kursów dla uczestników projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji:
Ogłoszenie pobierz
Formularz pobierz


PERSPEKTYWA NA JUTRO - AKTYWIZACJA SPOŁECZNA I ZAWODOWA
1-09-2017

Rusza kolejna edycja projektu „Perspektywa na jutro – aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym”.

Do pobrania:
Szczegóły oferty 
zobacz

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
17-05-2017

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia kursów dla uczestników projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Do pobrania:
Szczegóły oferty oraz formularz 
pobierz

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
17-05-2017

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia szkoleń dla uczestników projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Do pobrania:
Szczegóły oferty oraz formularz 
pobierz

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

21.04.2017

W RAMACH ROZEZNANIA RYNKU :

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia indywidualnej i grupowej terapii z zakresu uzależnień od alkoholu z uczestnikami projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020..

Więcej informacji i formularz  pobierz
 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

10.04.2017

W RAMACH ROZEZNANIA RYNKU :

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia indywidualnej i grupowej terapii z zakresu uzależnień od alkoholu z uczestnikami projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji i formularz  pobierz
 

 „PERSPEKTYWA NA JUTRO”

2.09.2016

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach realizuje projekt „Perspektywa na jutro – aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym”. Projekt realizowany jest w okresie od września 2016r. do sierpnia 2019r. Oferuje szeroki wachlarz działań aktywizacyjnych, m.in.: warsztaty kompetencji społecznych, poradnictwo psychologiczne, doradztwo zawodowe, kursy zawodowe, staże, szkolenia, a także wsparcie asystenta oraz terapeuty uzależnień. Jego celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa 75 mieszkańców Gminy Klucze, w tym 10% osób niepełnosprawnych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Zakłada się, że dzięki udziałowi w projekcie postępu w procesie aktywizacji społeczno-zatrudnieniowej dokona co najmniej: w wymiarze społecznym – 42 uczestników, w wymiarze zatrudnieniowym – 16 uczestników projektu.

Projekt, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany jest przez Gminę Klucze – Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach w ramach 9 Osi Priorytetowej Region spójny społecznie, Działania 9.1 Aktywna integracja, Poddziałania 9.1.1 Aktywna integracja – projekty konkursowe wyłącznie dla OPS/PCPR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wartość projektu: 888 048,08 zł.

Kwota dofinansowania: 754 840,86 zł.


ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
2.09.2016

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie „Perspektywa na jutro – aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” do kontaktu z pracownikami Ośrodka, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Rekrutacja do projektu trwać będzie do połowy września. Udział w projekcie jest bezpłatny.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

25-11-2016

W RAMACH ROZEZNANIA RYNKU :

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia grupowego i indywidualnego doradztwa zawodowego z uczestniczkami projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji i formularz pobierz
 

W RAMACH ROZEZNANIA RYNKU :

Zapraszamy do składania ofert do przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa psychologicznego z uczestniczkami projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji i formularz pobierz

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.