Aktualności wstecz

Wolontariat – Współpraca z CUS

12 czerwca 2023

Jeżeli lubisz pomagać innym, masz dobre serce, chcesz się angażować w życie lokalnej społeczności, a do tego nie brakuje ci energii, zapału i chęci do działania to zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym Centrum Usług Społecznych w charakterze Wolontariusza.

Dlaczego warto być wolontariuszem:

  • możesz zdobyć ciekawe doświadczenie i poznać interesujących ludzi
  • będziesz mieć wpływ na działania jakie podejmujemy w naszej lokalnej społeczności
  • możesz podzielić się swoimi pomysłami, wiedzą oraz umiejętnościami z innymi ludźmi
  • możesz zrobić coś dobrego i pożytecznego dla innych
  • oderwiesz się od monotonii życia codziennego
  • poczujesz się ważny i potrzebny
  • Jako Wolontariusz nie otrzymasz co prawda wynagrodzenia, ale działalność społeczna da Ci przede wszystkim satysfakcję z niesienia pomocy i robienia czegoś dobrego poczucie sensu i uznanie ze strony innych. Poza tym będziesz brać udział w podejmowaniu ważnych decyzji i w ten sposób będziesz mógł zmieniać swoje otoczenie na lepsze.

Jeżeli chcesz żebyśmy usłyszeli Twój głos, to zapraszamy na pierwsze spotkanie robocze.

Skip to content