Aktualności wstecz

Warsztat Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej

19 maja 2023

W dniu 18.05.2023 r., mieliśmy przyjemność odwiedzić Warsztat Terapii Zajęciowej Lgocie Wolbromskiej, gdzie spotkaliśmy się z całym zespołem pod kierownictwem Pana Sebastiana Sierki. Chcieliśmy podziękować za pomoc w realizacji spotkań we wszystkich Szkołach Podstawowych w Gminie Klucze w ramach projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!”.

Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej za zaangażowanie i wkład pracy.

Wasza pomoc była niezastąpiona. Dzięki Wam udało nam się dotrzeć z przesłaniem o przeciwdziałaniu przemocy do młodszej społeczności.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z tak utalentowanymi i zaangażowanymi osobami jak Wy. Praca instruktorów Warsztatu Terapii Zajęciowej ma ogromne znaczenie dla osób z niepełnosprawnościami, dając im szanse na rozwój i pełniejsze życie.

Dziękujemy!

Uczestnicy: Anna Skorupka, Sylwia Dachowska, Paulina Maj, Agnieszka Rotarska, Grzegorz Perek, Adam Szczepara, Adrian Pużuk, Jacek Pandel,

Instruktorzy: Karina Strózik, Michał Sojka, Mirosława Pasich, Janusz Świerczek

Nagłośnienie: Małgorzata Mędrek

Skip to content