Aktualności wstecz

VI EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONGRESU SREBRNEJ GOSPODARKI W KRAKOWIE

16 listopada 2023

16 listopada 2023 r. przedstawiciele Centrum Usług Społecznych w Kluczach wzięli udział w VI edycji Małopolskiego Kongresu Srebrnej Gospodarki. Tegoroczny Kongres skupiał się na tematyce związanej z przestrzenią – zarówno tą fizyczną, której doświadczamy wszystkimi zmysłami, jak i wirtualną, do której dostępu skutecznie broni wykluczenie cyfrowe, z jakim borykają się seniorzy. W trakcie debat zaproszeni eksperci dyskutowali o tym, jakie rozwiązania przyjąć, aby dostosować przestrzeń prywatną do potrzeb zmieniającego się z wiekiem organizmu człowieka, co należy zmienić w przestrzeni publicznej. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego warto oswoić osoby starsze z Internetem i poznać możliwości, jakie on dla nich oferuje, oraz czy warto tradycyjne planszówki zastąpić grami komputerowymi, a na zakończenie mogliśmy zobaczyć pokaz mody „Piękni w każdym wieku” poprzedzony wystąpieniem stylistki.

Uzbrojeni w nową wiedzę, ze zdwojoną energią zabieramy się do pracy i nie pozostaje nam nic innego jak spróbować przekuć ją w praktykę.

Skip to content