Aktualności wstecz

Spotkanie organizacyjne w UG

23 sierpnia 2023

23.08.2023 r. w Urzędzie Gminy Klucze odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie Dożynek Gminnych, które zostaną zorganizowane w Kluczach w dniu 9.09.2023 r.  i Konkursu Wieńca Dożynkowego, stanowiącego integralną część uroczystości dożynkowych.

Z Paniami Przewodniczącymi i Przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich spotkali się Organizatorzy i Partnerzy wydarzenia: P. Norbert Bień, Wójt Gminy Klucze, P. Daniel Hickiewicz, Sekretarz Gminy, P. Mirosław Macek, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach, P. Ramona Czyżykowska-Liber, Zastępca Dyrektora GOK oraz P. Jarosław Rak, Kierownik Zespołu – organizator społeczności lokalnej Centrum Usług Społecznych w Kluczach.

To właśnie dzięki corocznemu, ogromnemu zaangażowaniu Pań z wszystkich 15 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Klucze, podczas Święta Plonów można skosztować pysznych potraw regionalnych, podziwiać  wspaniałe wieńce dożynkowe i rękodzieło ludowe prezentowane na stoiskach KGW. Bardzo to doceniamy i serdecznie dziękujemy.

Skip to content