Aktualności wstecz

SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA DOTYCHCZASOWYCH UCZESTNIKÓW PROJEKTU „OTWÓRZ OCZY, NIE DAJ SIĘ PRZEMOCY!”

02 listopada 2023

Za nami prawie rok działania projektu „Otwórz oczy, nie daj się przemocy”, skierowanego do osób starszych (65+), osób z niepełnosprawnością (dorosłych oraz dzieci) oraz ich opiekunów, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy w rodzinie z terenu Gminy Klucze.

W związku z tym zapraszamy dotychczasowych uczestników projektu do udziału w spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się już 17.11.2023r. w Olkuszu.

Jesteśmy przekonani, że będzie to doskonała okazja do alternatywnego spędzenia czasu. Uczestnicy będą mogli porozmawiać i wymienić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z udziałem w tym projekcie.

Na zakończenie spotkania przewidujemy udział w Wielkiej Gali Wiedeńskiej z Operetką i Humorem, bowiem ekspresja artystyczna jest często wykorzystywana jako metoda radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów okraszone ognistymi czardaszami, zachwycające stroje i dekoracja na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z czym już dzisiaj zapraszamy dotychczasowych uczestników projektu do zgłaszania chęci udziału w tym wydarzeniu.

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.

Skip to content