Aktualności wstecz

Socjoterapia

05 maja 2023

Zapraszamy serdecznie na socjoterapię, która jest formą terapii skupiającą się na pracy z osobami, które mają problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Socjoterapia pomaga osobom w trudnej sytuacji społecznej odnaleźć się w społeczeństwie, poprawić jakość życia i zwiększyć poczucie własnej wartości.

W ramach socjoterapii uczestnicy będą uczyć się, jak budować i utrzymywać zdrowe relacje społeczne, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami, jak rozwiązywać konflikty oraz jak podejmować właściwe decyzje. Socjoterapia jest skuteczną formą terapii, która może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów społecznych.

Usługa socjoterapii prowadzona przez Centrum Usług Społecznych w Kluczach, skierowana jest zarówno do osób starszych (65+) i z niepełnosprawnością oraz ich rodzin.

Indywidualne zajęcia socjoterapeutyczne będą odbywały się w każdy czwartek, w Spółdzielni Socjalnej „OPOKA” w Chechle oraz w Centrum Usług Społecznych w Kluczach. Zajęcia grupowe będą odbywać się 1 raz w miesiącu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w usłudze, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 642 84 67, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli jesteś chętny/a usługą socjoterapii i uda się zgromadzić co najmniej 8 osób, to z przyjemnością stworzymy dla Was nową kolejną grupę socjoterapeutyczną.

Skip to content