Aktualności wstecz

SOCJOTERAPEUTYCZNE WARSZTATY WALENTYNKOWE

10 stycznia 2024

Zapraszamy do udziału w socjoterapeutycznych warsztatach walentynkowych, opartych na terapii przez sztukę, które są skierowane do osób starszych (65+), osób z niepełnosprawnością (zarówno dorosłych, jak i dzieci) oraz ich opiekunów, doznających przemocy lub zagrożonych zjawiskiem przemocy domowej na terenie Gminy Klucze.
Warsztaty Walentynkowe odbędą się w dniu 16.01.2024 r. i będą stanowić doskonałą okazję do wyrażenia siebie poprzez sztukę, budowania relacji oraz znalezienia wsparcia wśród podobnie doświadczających. Miejsce warsztatów to Centrum Usług Społecznych w Kluczach, ul. Zawierciańska 16, 32-0310 Klucze.
Rekrutacja do udziału w warsztatach będzie prowadzona od 12.01 do 16.01.2024 r. w godzinach od 8:00 do 14:30, w pokoju nr 13 w Centrum Usług Społecznych w Kluczach.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojego uczestnictwa.Liczba miejsc ograniczona!
Warsztaty te stanowią bezpieczną przestrzeń do kreatywnego wyrażania emocji, rozwijania umiejętności manualnych oraz integracji społecznej. 
Będzie to także okazja do wzmocnienia więzi z innymi uczestnikami i doświadczenia terapii przez sztukę w spokojnej i wspierającej atmosferze.
Zapraszamy

Projekt „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.

Skip to content