Aktualności wstecz

Piosenka dobra na wszystko

01 września 2023

Piosenka, jako uniwersalny język emocji, ma moc łączenia ludzi w różnym wieku i z różnymi historiami życia. 
01.09.2023 r. kojarzy nam się z końcem okresu wakacyjnego, ale dzięki „Przeglądowi piosenki letniej”- zorganizowanemu dzisiaj w Dom Seniora Pustynna Oaza, przynajmniej na chwilę udało nam się o tym zapomnieć. Uczestnicy Domu Seniora zaprezentowali biesiadne utwory z wielkim wdziękiem i zaangażowaniem a publiczność nie szczędziła oklasków i uśmiechów aprobaty. To spotkanie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą, by spełniać się artystycznie. We wspólnym muzykowaniu aktywnie uczestniczyło również KGW z Chechła, a także reprezentujące Centrum Usług Społecznych w Kluczach: Pani Iwona Kocjan p.o. Dyrektora oraz Pani Katarzyna Sierka, Kierownik Zespołu- Organizator Pomocy Społecznej. 
Personel Domu Seniora zadbał o każdy detal, tworząc przyjemną atmosferę. 
Jednocześnie zachęcamy do jak najczęstszego korzystania z tej formy rozrywki, ponieważ muzyka w powiązaniu z ruchem pełni funkcję relaksacyjną, łagodzi napięcia i stany lękowe, poprawia pamięć i koncentrację, a do tego przynajmniej większości z nas poprawia humor.
Jeszcze raz dziękujemy naszym artystom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia i zarażenie nas pozytywną energią.
 

Skip to content