Aktualności wstecz

PIKNIK RODZINNY KRZYWOPŁOTY

13 sierpnia 2023

W dniu 12.08 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pikniku rodzinnym, który odbył się w malowniczych Krzywopłotach. Można było zobaczyć parę uroczych koni, które stały dumnie, oczekując na swoich młodszych i starszych pasjonatów. Było to z pewnością magiczne dla miłośników zwierząt doświadczenie, a jazda konna na pewno dostarczyła wiele emocji i uśmiechu. Motocykliści STOWARZYSZENIE MOTOCYKLIŚCI WOLBROMSCY zaprezentowali swoje maszyny, co przyciągnęło uwagę zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dźwięk silników i blask chromu dodawał nuty adrenaliny. W kąciku smakosza grillowano kiełbaski, które pachniały tak zachęcająco, że trudno było im się oprzeć. Nie mogło zabraknąć także tradycyjnych przekąsek – popcornu i waty cukrowej, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych przygotowano prawdziwą gratkę – dmuchańce. Wyścigi, skoki i śmiech dzieci tworzyły niepowtarzalny klimat radości i beztroski. Najmłodsi goście byli oczarowani kącikiem plastycznym, gdzie mogli dać upust swojej wyobraźni i kreatywności. Kolorowe farby, papier, kredki – wszystko to było dostępne, by stworzyć własne dzieła sztuki. Dzieci radośnie tworzyły małe arcydzieła. Nie mogło zabraknąć wozów strażackich i dobrej muzyki. Nad wszystkim czuwała organizatorka Zofia Zając. To była sobota pełna uśmiechów, dobrej zabawy i niezapomnianych chwil.

Skip to content