Aktualności wstecz

Nowa bezpłatna usługa!

02 maja 2023

Centrum Usług Społecznych w Kluczach rusza z kolejną bezpłatną nową usługą „Świadomy Ekonomicznie – Mieszkaniec Gminy Klucze” skupia się na poradnictwie i konsultacjach w zakresie bezpieczeństwa społeczno-ekonomiczno-bankowego dla dorosłych mieszkańców Gminy Klucze. Usługa będzie realizowana w okresie od maja do września 2023 roku.

W ramach usługi uczestnicy będą mieli dostęp do edukacji ekonomicznej, poradnictwa i konsultacji dotyczących planowania swoich finansów oraz czytania różnego rodzaju umów, takich jak umowy kredytowe, ubezpieczeniowe i cywilno-prawne. Będą również uczyć się, na co zwracać uwagę przy zakupie usług i produktów finansowych oraz jak unikać pułapek finansowych.

Dodatkowo, uczestnicy będą mogli uzyskać porady na temat zapobiegania oszustwom i wyłudzeniom oraz ochrony swojego bezpieczeństwa finansowego.

Spotkania odbędą się w każdym sołectwie Gminy Klucze, w Dziennym Domu Seniora „Pustynna Oaza” w Chechle, w Dziennym Domu Seniora „Złota Jesień” w Kluczach oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kolbarku. Aktualne terminy spotkań i konsultacji będą publikowane na stronie internetowej, na Facebooku, w Centrum Usług Społecznych w Kluczach lub pod nr telefonu

32 642 84 67 wew. 40, 52, 53, 32.

Celem tej usługi jest zwiększenie bezpieczeństwa społeczno-ekonomiczno-bankowego dorosłych mieszkańców Gminy Klucze oraz podniesienie świadomości w zakresie zawierania różnego rodzaju umów, w tym umów cywilno-prawnych, kredytowych, bankowych i ubezpieczeniowych.

Skip to content