Aktualności wstecz

Jubileusz 10-lecia Małopolskich Impresji Poetyckich Osób z Niepełnosprawnościami Wolbrom 2023

12 października 2023

W dniu 12.10.2023 r., w magicznej atmosferze w Domu Kultury w Wolbromiu, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Jubileuszu 10-lecia Małopolskich Impresji Poetyckich Osób z Niepełnosprawnościami. To niezwykłe wydarzenie jest pomysłem Pana Sebastiana Sierki, człowieka pełnego pasji i zaangażowania, który przez te lata dokonał rzeczy naprawdę niezwykłych. To, co stworzył, jest nie tylko godne podziwu, ale również inspirujące dla nas wszystkich.

Serdeczne gratulacje kierujemy do Pana Sebastiana za jego niezmierzone zaangażowanie, kreatywność i oddanie, które sprawiły, że Małopolskie Impresje Poetyckie Osób z Niepełnosprawnościami stały się tak ważnym elementem w życiu osób z niepełnosprawnościami.

Nie możemy zapomnieć o Pani Karinie Strózik, której piękne prowadzenie uroczystości sprawiło, że ta chwila była jeszcze bardziej wyjątkowa. Składamy również serdeczne gratulacje całej kadrze Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej za ich trud, wsparcie i poświęcenie, które przyczyniły się do tego, że dzisiejsze wydarzenie było tak magiczne.

Dziękujemy za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów, inspirujących chwil i nieustającej pasji w kontynuowaniu tego pięknego dzieła.

Skip to content