Aktualności wstecz

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W KLUCZACH

22 listopada 2023

Poczujmy magię świąt!

W imieniu Wójta Gminy Klucze – Pana Norberta Bienia, Dyrektora i pracowników Centrum Usług Społecznych w Kluczach oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach zapraszamy wszystkich mieszkańców na niezwykle klimatyczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Kluczach.

Czekają nas magiczne chwile, pełne radości i wspólnego świętowania.

Wystawcy zaprezentują m.in. niepowtarzalne wyroby rękodzielnicze oraz ozdoby choinkowe, które pozwolą na stworzenie świątecznej atmosfery w Waszych domach. Nie zabraknie również degustacji tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych i niezapomnianych występów artystycznych.

Jarmark odbędzie się 08 grudnia od godziny 12:00 na parkingu pod Domem Kultury PAPIERNIK w Kluczach.

Skip to content